yükleniyor

Linux Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel linux hosting paketlerimiz

Ekonomik Linux

85 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi Barındırma5 GB Aylık Trafik20 E-Posta 3 Sub Domain 3 Adet MySQLMultiPHP
Satın Al

Standart Linux

150 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi BarındırmaLimitsiz Aylık Trafik50 E-Posta 7 Sub Domain7 Adet MySQLMultiPHP
Satın Al

Profesyonel Linux

200 TL. / Yıllık
25 GB Web Alanı3 Adet Web Sitesi Barındırma Limitsiz Aylık Trafik75 E-Posta 15 Sub Domain15 Adet MySQLMultiPHP
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Web sitenizde PHP ve MySQL veritabanı ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız linux hosting; paketlerimiz sizin için uygundur.

Linux hosting sunucularımız perl 5.8 , cgi, python 2.3, 2.4, 2.6 & 3.0, fastcgi, miva, ssi, Django Framwork, Image Magick 6+, LVTool2, Mencoder, FFMpeg, ve zend optimizer destekler.Linux Hosting kontrol panelinizi kullanarak hosting hesabınızla ilgili tüm işlemleri (eposta hesabı yaratma, subdomain oluşturma, ftp şifre değişikliği, web tabanlı dosya yönetimi, yedek alma / yedekten yükleme, MySQL veritabanı yaratma gibi kolaylıkla yapabilirsiniz. Linux sunucularımızda ioncube ve zend optimizer kuruludur. Cpanel sunucularımızda fantastico ve rvskin kuruludur. Plesk sunucularımızda uygulama deposu kuruludur. Linux Hosting Fantastico ve uygulama deposu sayesinde tek tuşla, joomla, smf, wordpress v.s gibi scriptleri ücretsiz ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz 

Linux hosting hizmeti aldıktan sonra eğer domaininiz var ise name server yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Name Server bilgilerimiz sipariş sonrası mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Daha önce kayıtlı bir domaininiz (alan adınız) yok ise firmamızdan alan adı kaydı (Register) edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!