yükleniyor

Windows Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel Windows Hosting paketlerimiz

Ekonomik Windows

110 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı 5 GB Aylık Trafik 20 E-Posta 3 Veritabanı 3 Sub Domain Plesk / WİNDOWS
Satın Al

Standart Windows

185 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı Limitsiz Aylık Trafik 50 E-Posta 7 Veritabanı 7 Sub Domain Plesk / WİNDOWS
Satın Al

Profesyonel Windows

285 TL. / Yıllık
25 GB Web Alanı 3 Adet Web Sitesi Barındırma Limitsiz Aylık Trafik 75 E-Posta 15 Sub Domain 15 Veritabanı Plesk / WİNDOWS
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Windows hosting , Windows işletim sisteminin kurulu olduğu sunucular üzerinde barınan ASP, ASP.NET programlama dilleri ile sorunsuz bir şekilde çalışan bir web hosting türüdür. Windows hostinglerin çalıştırdıkları siteler genelde ASP tabanlı olan siteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Linux hostinglere oranla daha pahalı olan bu hosting tipi genel olarak Plesk Panel ile beraber kullanılmaktadır. PHP çalıştırma özelliğide bulunan Windows hostingler, ASP tabanlı siteleri stabil ve sorunsuz bir şekilde çalıştırmaktadır. HTML, javascript, java,flash ve ColdFusion da çalıştırma özelliğine sahiptir. Bunların yanında MS Access, MsSQL veritabanlarını da uyumlu bir sekilde çalışabilmektedir.

PHP tabanlı bir web sitesine sahipseniz,  Örneğin:  WordPress, Joomla, Drupal  gibi içerik yönetim sistemlerinin  çalıştırılmasında bu hosting türünü sizlere tavsiye etmiyoruz. Çünkü PHP tabanlı içerik yönetim sistemlerinde  izinlerdeki karmaşıklık nedeniyle Windows hostinglerde  sorun yaratmaktadır. Örneğin .htaccess dosyası çalışmaz. PHP tabanlı siteler için en ideal hosting türü Linux hostingdir.

Eğer ASP dilinde yazılmış modülleriniz mevcutsa web sayfasınızı yayınlamak için Windows platformunu seçmek doğru tercih olacaktır. PHP tabanlı sayfalar içinde genelde Linux hosting tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!